Zdá sa, že ani taký Cassanova ako Boris Kollár (51) si nemôže ukázať, na ktorú len chce. V prípade poslednej voľby odišiel s poriadne dlhým nosom.

[sociallocker]Boris Kollár je známy svojou láskou k ženám, ktorými sa rád obklopuje. Netají sa ani láskou k početnej rodine, ktorú si už za tie roky aj stihol vybudovať. Hoci má po boku stálu partnerku Andreu Heringhovú a na ceste ďalšie dieťa s Barborou Balúchovou, nič mu nebráni v nadväzovaní kontaktov s novými slečnami.

barbora zilecka
Barbora Žilecká je krásna mladá herečka.

Najnovšie si zrejme zaumienil pridať na sociálnej sieti medzi priateľov krásnu mladú slovenskú herečku Barboru Žileckú (26), ktorá sa presadila v seriáloch Búrlivé víno, Za sklom či Dovidenia, stará mama. Barbora je mimoriadne krásna a výrazná žena, ktorú by ste na ulici rozhodne neprehliadli. Žiadosť Borisa však nepotvrdila a rozhodla sa jeho krok verejne vysmiať pred všetkými fanúšikmi: “Tak. Vrchol môjho facebookového bytia. Nič nechcem! Milujem svoj prenájom, super bicykel, na rožky a pribináčika mám furt a som šťastná žena,” žartovala mladá herečka, ktorá tak má v tejto tematike zjavne jasno.

barbora zilecka

 

Boris však túto informáciu  pre plusku.sk poprel so slovami, že žiadnu Barboru Žileckú nepozná a ľudí na Facebooku priberá automaticky kvôli tlmočeniu jeho politiky. Nuž, ktovie, kde je pravda?

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]