Predseda parlamentu, ktorý si celé roky drží imidž milovníka žien i detí, má opäť dôvod na radosť. Jeho početná rodinka sa totiž pred viacerými dňami rozrástla o nového potomka. Barbora Richterová priviedla na svet bábätko ešte začiatkom júla v predčasnom termíne.

Boris Kollár, ktorý bol až doposiaľ otcom 11 detí, má dôvod na obrovský úsmev. Predseda parlamentu a milovník žien sa totiž pred niekoľkými dňami dozvedel, že Barbora Richterová (33) mu priviedla na svet aj dvanásteho potomka.

Tmavovláska sa tak po Andrei Heringhovej stala druhou Kollárovou partnerkou, s ktorou má až dve deti. Barbora, ktorá nedávno vypenila na sociálnej seti, už vychováva jeho 10-ročného syna Artura. Politikovi porodila začiatkom júla opäť syna, ktorému dala moderné meno Aron: “Vitaj na tomto svete. ARON 9.7.2022,” prezradila dátum pôrodu na sociálnej sieti a pripojila aj fotku drobnej rúčky synčeka.

Podľa informácií Plusky mala brunetka porodiť predčasne, pričom šéf strany Sme rodina príchod dieťatka na svet nestihol. Politik sa mal v tom čas totiž nachádzať na dovolenke na ostrove Capri v Taliansku. Keď sa však radostnú novinu dozvedel, ponáhľal sa čo najrýchlejšie do pôrodnice. Bábätko aj mamička sú v poriadku, pričom Barboru už má byť vidieť s kočíkom v uliciach hlavného mesta. Nedávno o ochladenom vzťahu s Kollárom prehovorila aj modelka Mirka Fabušová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: FB/Sme rodina, Televízia Markíza, FB/Barbora Richterova