Boris Kollár patrí medzi výrazné slovenské osobnosti, pričom viac ako politickými aktivitami sa preslávil počtom svojich detí. Aj keď sa v dnešnej dobe môže obdobným potomstvom pochváliť naozaj len málokto, šéf parlamentu sa nedávno dokonca stal 12-násobným otcom!

Boris Kollár sa nikdy netajil tým, že je veľkým milovníkom žien. Neraz sa na verejnosť dostali aj jeho pikantné konverzácie s rôznymi dámami, pričom to považuje za veľký relax. Nemôžeme zároveň opomenúť fakt, že mu bývalá plavkyňa Barbora Richterová 9. júla priviedla na svet dvanáste dieťa.

33-ročná brunetka porodila predčasne, v dôsledku čoho šéf strany Sme rodina nemohol byť pri pôrode. V danom čase sa totiž nachádzal na dovolenke na talianskom ostrove Capri. Po radostnej správe sa však ponáhľal späť na Slovensko za dvojnásobnou mamičkou, s ktorou má už 10-ročného Artura.

Barbora sa po dohode s politikom rozhodla meno chlapčeka, najskôr pomenovaného Aron, mierne upraviť. ,,Tak mi to meno rodičia troška upravili a volám sa Aaron s dvoma A,“ napísala na sociálnej sieti, pričom zverejnila záber hrdého multiotecka, ktorý má v náručí v poradí siedmeho syna.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Barbora Richterová  |  Foto: FB/Barbora Richterová, Twitter