Jeden z najznámejších multioteckov sa rozhovoril o svojich ratolestiach a zamyslel sa nad tým, kedy pre neho už plodenie ďalších detí nebude aktuálne.

Slovenský boháč a politik Boris Kollár (51) stihol za svoj život splodiť 10 detí s deviatimi rôznymi ženami. Posledné z detí sa mu narodilo v januári tohto roka. Aj napriek tomu, že jeho rodina sa naozaj nepovažuje za tradičnú, svojím deťom venuje všetok voľný čas a má čo robiť, ak sa chce stretávať so všetkými potomkami.

Iniciátorom debaty plodenia nebol nikto iný ako Matej ,,Sajfa“ Cifra, ktorý začal informáciou o prezidentovi Kiskovi a jeho očakávanom prírastku do rodiny. Sajfovi to nedalo a rovno zavolal najväčšiemu milovníkovi žien s otázkou, kedy najneskôr by podľa Borisa mal mať muž deti.

Kollár sa otázkou nenechal vyprovokovať a zareagoval naozaj úprimne. Myslí si totiž, že otec by mal vidieť svoje deti vyrastať, priviesť dcéru k oltáru, zažiť vlastné vnúčatá. No na záver povedal niečo čo šokovalo nielen Sajfu. ,,Myslím si, že som s plodením už skončil,“ povedal rozhodnutý Boris. Či to myslel vážne, ukáže len čas.

Netradičná rodina Borisa Kollára

Ivana Barnová – dcéra Natália

Stanka Horňáková – dcéra Saška

Petra Krištúfková – dcéra Ester

Martina Sabbatini – syn Šimon

Andrea Heringhová – dcéra Sara Zoe a syn Boris

Barbora Richterová – syn Artur

Monika Ostrihoňová – dcéra Zaira

Paula Simoes – syn Christian Alexander

Barbora Balúchová – syn Alexander Ján

Zdroj: topky.sk  |  Foto: youtube.com, facebook.com