Predseda parlamentu miluje okrem krásnych žien aj luxus a oddych v obľúbených dovolenkových destináciách. Dokonca si v zahraničí kúpil niekoľko nehnuteľností. Najnovšie sa politik opäť buchol po vačku a v jeho portfóliu pristála nová lukratívna lokalita na bývanie.

Boris Kollár má za sebou viacero škandálov, pričom posledne sa pravidelne ocitá v sporoch s koalíciou. Napriek tomu si v súkromnom živote i naďalej užíva a nedávno reagoval aj na reči o 12. dieťati. Okrem pohľadných žien, ktorými sa rád obklopuje, si dopraje aj oddych v podobe zahraničných dovoleniek pri mori.

Predseda parlamentu aktuálne vlastní dom na Koh Samui v Thajsku, chatu v rakúskom Bergu, stavby v Dubaji. Okrem ďalších nehnuteľností na Slovensku sa rozhodol rozšíriť svoje portfólio o nový byt. Ten sa podľa informácií Plusky nachádza v Španielsku.

Nová kúpa má vyplývať z politikovho majetkového priznania. Kollár si mal zaobstarať nehnuteľnosť v štvrti Portals Nous na ostrove Mallorca. Ide o luxusnú destináciu, kde trávia dovolenky podnikatelia, celebrity aj členovia španielskej kráľovskej rodiny. V krásnej prímorskej oblasti sa má nachádzať na výber množstvo butikov, dobrých reštaurácií a dve pláže.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: FB/Sme rodina • Detva, Milan Krajniak