Známy multiotecko Boris Kollár (52) sa po rokoch konečne opäť stretol so svojou bývalou láskou a okolie sa nestačilo čudovať. Pri stretnutí tejto dvojice sa totiž diali veci! 

Boris Kollár, ktorý sa momentálne venuje politike a vo voľnom čase svojim desiatim deťom, dorazil pred pár dňami na charitatívnu akciu do Popradu. Multiotecko si pritom musí dávať pozor na svoju krásnu dcéru Sašku, ktorá nedávno nafotila odvážne zábery hore bez. V Aquacity sa posadil do prvého radu, keď vtom vyšla na pódium krásna herečka, moderátorka a speváčka Kateřina Brožová (50). Boris, samozrejme, o vystúpení svojej bývalej veľkej lásky vedel a na túto chvíľu sa svedomito pripravil.

Kateřina ho hneď po príchode pozdravila so slovami „Ahoj, Borisi„, čo jej politik opätoval výstupom na pódium s kyticou kvetov. Po privítaní vo vrúcnom objatí nasledovalo šepkanie do ucha a vzájomnú náklonnosť si nemohli nevšimnúť ani prítomní hostia. Kollár rovnako šokoval aj na akcii pred pár mesiacmi, kde sa ochotne odfotil s kontroverznou Alex Wortex a učarovala mu aj Alexina prirodzenosť v podobe zarasteného rozkroku.

Boris síce nechcel Pluske prezradiť, čo si to tam s Katkou šepkali, ako ani to, prečo sa rozhodol krásku privítať s kyticou, no jedno je isté. Multiotecko je veľký romantik a na svoje staré lásky rozhodne nezabúda…

Boris Kollár privítal svoju bývalku kyticou a objatím
S Kateřinou si čosi šepkali do ucha

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube, TV Joj, Instagram