V januári sa z podnikateľa a politika Borisa Kollára stal desaťnásobný otecko, ktorému syna Alexandra Jána porodila speváčka Barbora Balúchová. 

I keď niekoľko rokov bola za oficiálnu Kollárovu partnerku označovaná modelka Andrea Heringhová, zdá sa, že ich vzťahu odzvonilo a Boris možno zakotví pri matke jeho desiateho dieťaťa. Ten sa mal totiž v politickej relácii na TA3 vyjadriť k bytovému komplexu Bonaparte, z ktorého sa sťahuje premiér Róbert Fico.

„Keď sa uvoľní ten byt, ja by som teda reflektoval,” začal Kollár, ktorý nadväzoval na predchádzajúce vyjadrenia Igora Matoviča. „Že by sme si ho spolu s poslednou mamičkou môjho dieťaťa prenajali. Je veľmi lacný, dávam verejnú ponuku, že sa tam nasťahujem. Veľmi rád a za ten nízky nájom,” šokoval Boris, ktorý chcel zjavne zavtipkovať.

Jeho slová však určite mnohých šokovali a ostáva už len otázkou, či spoločné bývanie s Barborou myslel vážne, alebo sa snažil iba na seba takýmto spôsobom pritiahnuť pozornosť. Uvidíme, či má Balúchová u neho šancu a môže sa tešiť na spoločné bývanie s Borisom a ich malým synčekom.

Zdroj: TA3 | Foto: Facebook