Vojna medzi populárnym multioteckom a jednou z jeho mamičiek stále pokračuje. Boris Kollár už správanie Barbory Richterovej nedokáže tolerovať, a tak sa rozhodol na jej najnovšie príspevky, v ktorých padajú obvinenia na jeho osobu, verejne zareagovať.

Posledné dni roku 2023 trávil Boris Kollár spolu s partnerkou Laurou Vizváryovou na Donovaloch. V obľúbenom lyžiarskom stredisku sa v rovnakom čase nachádzala aj mamička jeho dvoch detí Barbora Richterová, ktorá je s podnikateľom už dlhší čas na nože.

,,Bola som na Donovaloch stráviť sviatky s vlastnými deťmi vo vlastnom byte. Boris Kollár za nami prišiel a strávil čas s deťmi (vid foto). Pri rozhovore ma aj informoval, že zaplatím za všetko a bude mi robiť peklo zo života, čo povedal aj nášmu synovi. Nakoľko jedna z početného Kollárovho háremu počas sviatkov namňa denno denne natáča videá, tak som sa rozhodla takto.. Zbalila som seba, deti, upratala som byt a odišli sme,” oznámila na Facebooku Richterová.

boris kollár

Ďalšie stretnutie s otcom deťom neumožní

,,Ďalšie stretnutie otca s deťmi po zlej skúsenosti, kedy na Donovaloch naložil syna k cudzím mužom do auta, a jej videách, už neumožním, pretože si myslím, že syn nie je pri ňom v bezpečí. Je mi to ľúto, na Donovaloch som žiaden konflikt nevyvolávala, a preto som aj odišla, aby som od týchto ľudí mala pokoj ja aj moje deti,” pokračovala mamička. O niečo neskôr prišiel na rad ďalší príspevok, v ktorom zverejnila zábery, ako starší syn Artur sedí na prednom sedadle v cudzom Ferrari a natáča si na telefón jazdu.

,,Keď odovzdáš na recepcii hotela dieťa k rukám otca, ktorý povie, že ho berie do BB, vyzerá to aj takto. Keď by sa na tom vymlátili, môžem iba hádať, kedže bol určite nepripútaný, kam by sa matka mohla ísť sťažovať… Asi ku kolíznej opatrovníčke, ktorá mi odporučila umožniť styk otca s deťmi. A, samozrejme, fotka nákupu pre 12-ročné dieťa. Zábavná pyrotechnika pre 12-ročné dieťa je ok podľa vás?” pýta sa namosúrená Barbora. To už Borisovi Kollárovi nedalo a ľuďom ponúkol svoju verziu.

Pokračovanie článku nájdete na ďalšej strane