Politik a bonviván Boris Kollár síce miloval počas života mnoho žien, no zdá sa, že v jednej veci má jasno. Ktorá je tá pravá dokázal na sviatok MDŽ, keď ju zahrnul bozkami a kyticou kvetov!

Boris Kollár je snáď najznámejším milovníkom žien (aj detí), pričom vtipov ohľadom tejto tematiky neustále pribúda. Nedávno dokonca prekvapil novou výzvou pre dámy, ktoré by sa chceli stať matkou č. 10. Svojich desať detí, ktoré má s deviatimi rôznymi partnerkami, si hýčka, no nezabúda ani na ich maminy.

Sviatok žien, alebo MDŽ, je dokonalá príležitosť ukázať dáme svojho srdca, ako veľmi na nej Borisovi záleží. Ak by ste ale očakávali, že sa v tento sviatočný deň vybral za niektorou zo svojich bývaliek a nebodaj jej vyznal lásku, ste na omyle.

Politik si to totiž namieril za svojou milovanou mamičkou, pre ktorú si pripravil krásnu kyticu kvetov. Prekvapenie zavŕšil aj bozkami a nechýbal ani dojemný odkaz na sociálnej sieti: “Mám to šťastie, že ešte stále môžem mojej mamičke povedať ľúbim ťa, mami a objať ju,” vyznal sa Boris, ktorý hneď na to vyrazil do ulíc, aby obdaril ružou aj neznáme ženy. Kto by to bol povedal, že je Boris takýto vzorný syn?

Boris na MDŽ zavítal ku svojej mamičke
Okrem kytice kvetov ju zahrnul aj bozkami
Ruže odovzdal v meste aj neznámym ženám

Zdroj │ Foto: Instagram