Boris Kollár, ktorý utrpel vážne zranenia počas dopravnej nehody v Bratislave, sa voličom opäť prihovára z nemocničného lôžka. Predseda Národnej rady v predošlom video-príspevku vyjadril vďaku záchranárom, ktorí sa bezprostredne po havárii postarali o pacientov z vládneho vozidla, kým v aktuálnom príhovore dopĺňa nové informácie!

Predseda Národej rady Slovenskej republiky utrpel počas dopravnej nehody dňa 24. októbra vážne zranenia, ktoré ho pripútali k lôžku bratislavskej nemocnice, kde leží dodnes. Na sociálnu sieť pridal príspevok s poďakovním preňho azda najdôležitejším ľuďom z osudného dňa, ktorí mu zachránili život, no ich totožnosť dlhší čas nepoznal.

„Tak sa mi podarilo zistiť, kto to bol. Takže chcem poďakovať Ivanovi Lehotskéhu a jeho pani manželke. Išli akurát do služby, bol to človek, ktorý robí operátora v zdravotníckom systéme, takže ešte raz, Ivan, veľmi pekne ďakujem,“ uviedol ubolený poslanec. Rovnako tak sa Kollár vyjadril aj k momentálnej situácií Slovenska bojujúceho s koronavírusom: „Verím tomu, že aj tieto ťažké časy prejdeme cez ten Covid spoločne a zlomíme túto hnusnú chorobu a prejdeme cez ňu posilnení,“ dodáva v závere svojho príhovoru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/ Boris Kollar | Foto: IG/ kollarboris, streamable.com | Video: streamable.com