Je tomu práve rok, čo sa obľúbený redaktor Boris Pršo vytratil z televíznych obrazoviek, pričom celé Slovensko verilo v zlepšenie jeho zdravotného stavu. Ako sa však zdá, sympatický Markizák sa konečne usmieva, pričom na sociálnej sieti Instagram prehovoril i o svojom aktuálnom stave.

3. septembra 2017 upadol Boris Pršo po masívnom krvácaní do mozgu na generálke súťaže Let’s Dance do kómy. Aj keď sa neskôr prebral, hrozivé prognózy lekárov hovorili o ochrnutí, pričom musel podstúpiť nevyhnutnú operáciu v bratislavskej nemocnici. Aj keď boli lekári spočiatku skeptickí, odhodlaný Boris sa nevzdal a svoj osud vzal pevne do svojich rúk.

Sympatického redaktora Markízy, ktorý sa počas kariéry stretol s Willom Smithom, Kylie Minoque, Edom Sheeranom či topmodelkou Carou Delevingne, podporovalo celé Slovensko. “Nebyť mojej maminy, ocina, brata, jeho manželky, dcérky a celej rodiny z jednej aj z druhej strany, neviem či by som to zvládol a ako. Jedno VEĽKÉ ĎAKUJEM patrí aj VÁM. Ste skvelí a ja si to mega vážim. Ďakujem vám za všetko. Bez vás by som tu naozaj dnes nestál…,” napísal na výročie svojich zdravotných problémov na sociálnej sieti Instagram.

Postupom času je vidieť, že mladý moderátor doslova prekvitá a opäť sa mu vracia sila aj chuť do života. Iba pred pár hodinami sa totiž vyjadril, že práve dnes sa má “megadobre”, pričom pred chvíľou bol cvičiť a aktuálne je doma. Ako sa zdá, hneď ako to bude možné, plánuje nové rozhovory so známymi celebritami, ktoré ho mimoriadne napĺňali, pričom za všetky svoje úspechy je skutočne vďačný. A ako je to momentálne s jeho zdravým? “No, ak si odmyslíme ruku a nohu, tak som úplne v pohode. Najviac mi asi pomáha cvičenie,” vyjadril sa Boris. A my mu aj naďalej držíme palce!

Zdroj: Instagram/BorisPrso