Stav Borisa Prša sa zo dňa na deň zlepšuje a okrem toho, že komunikuje s najbližšími aj na sociálnych sieťach, rozhodol sa poskytnúť prvý rozhovor o tom, ako mu jediný deň zmenil celý život.

Boris Pršo (35) bol v obrovskom pracovnom kolotoči, keď mu v septembri 2017 telo poslalo krutý signál, že čosi nie je v poriadku. Po krvácaní do mozgu bol okamžite prevezený do nemocnice a postupne prešiel rehabilitáciami. Hoci vyzeral jeho stav spočiatku mimoriadne vážne, začal sa rýchlo zotavovať.

Teraz, po 5 mesiacoch od osudného dňa, sa rozhodol poskytnúť týždenníku Slovenka rozhovor o tom, ako tento jeden deň zmenil celý život aj budúcnosť. Kto by čakal, že sa trápi a plánuje rýchlo nabehnúť na doterajší spôsob života, sa však mýli. Publicista prezradil, že sa vôbec nemá zle: “Mám sa dobre. Pravda je taká, že odkedy sa mi to stalo, ešte som nemal zlý deň,” šokuje so slovami, že zároveň schudol 15 kíl.

Hoci ešte potrebuje rehabilitácie, ktorými sa musia zotaviť najmä ruky, ktoré sa nachádzajú bližšie k srdcu a potrebujú svoj čas, sa však prekvapivo nehrnie do práce: Novinárčina mi nechýba. Som taký rád, že konečne oddychujem, nič nerobím,” usmieva sa. Dodáva, že si uvedomuje, že je to ale divné a dúfa, že časom sa dostaví niečo, čo ho opäť nakopne. Rovnako si bol nútený počas choroby vyselektovať priateľov a zistil, komu na ňom skutočne záleží, kým iní si naňho za celých 5 mesiacov ani nespomenuli. Momentálne si užíva priateľov, ničnerobenie a dostáva sa do formy, aby sa raz opäť začal venovať novinárčine, alebo možno niečomu celkom novému.

Borisova najnovšia fotka na sociálnej sieti

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, Instagram