O vzťahu krásnej porotkyne SuperStar Knechtovej (37) a mladučkého speváka Borkovca (18) sa hovorí už pár týždňov. Dvojica konečne prelomila mlčanie a prezradila, čo k sebe cíti.

Naozaj sa milujú? Túto otázku si kladú fanúšikovia od doby, kedy začal Petr zverejňovať jeden záber so speváčkou za druhým. Napokon z neho vypadlo aj láskyplné vyznanie, ktorým verejne priznal city ku Katke, no ona jeho slová neopätovala. Teraz sa však rozhodla prelomiť mlčanie a objasniť, čo k sebe s mladučkým spevákom cítia. Medzitým si aj samotný Petr zrejme uvedomil svoje malé šance na vzťah s výrazne staršou speváčkou, a tak v Teleráne na otázku o nich dvoch len stroho odpovedal: “Je to len porotkyňa a ja som len súťažiaci.” 

Katka Knechtová však pre Plusku objasnila ešte bližšie, aký vzťah medzi sebou majú a či sú tam nejaké city: “My sme sa skamarátili, som naozaj jeho veľký fanúšik. Ako porotcovia sme videli, že má potenciál a potrebuje trošku nakopnúť,” vysvetľuje speváčka so slovami, že sa ako jediná žena v porote toho ujala a časom si vytvorili pekný vzťah. Hlbšie city alebo lásku k 18-ročnému mladíkovi však odmieta: “Beriem to všetko na báze kamarátstva. On je zlatý, v kontakte sme aj po SuperStar. Uvidíme, ako sa to všetko vyvinie. Teraz mám veľa svojich aktivít,” dodáva neurčito na záver. Katka zároveň priznala, že zrejme nie je typ pre akéhokoľvek muža a už vôbec nie na svadbu a hudbu označila za celibát. Ktovie dokedy?

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram