Ako sa zdá, v talentových súťažiach vznikajú z času na čas skutočne nadštandardné vzťahy. Adela Banášová a Tomáš Bezdeda, Celeste Buckingham a Matěj Vávra a vyzerá to tak, že inak to nie je ani medzi Katarínou Knechtovou a Petrom Borkovcom. Alebo sa verejnosť mimoriadne mýli?

Katarína Knechtová sa už počas šou Česko Slovensko hľadá Superstar niekoľkokrát vyjadrila, že finalistu Petra Borkovca považuje za mimoriadne talentovaného muzikanta, vďaka čomu prechádzal súťažou ľavou zadnou. Napriek tomu, že verejnosť neustále prekvapovali nové spoločné fotografie dvojice, speváčka sa na margo mladého hudobníka vyjadrila nasledovne:

„Beriem to všetko na báze kamarátstva. Myslím si, že ja nie som typ pre akéhokoľvek muža a už vôbec nie na svadbu. Hudba je proste celibát. On je zlatý, v kontakte sme aj po SuperStar. Uvidíme, ako sa to všetko vyvinie. Teraz mám veľa svojich aktivít,“ uviedla svojho času pre plusku.sk.

Napriek tomu sa Petr nevzdával a speváčke skláňal na sociálnych sieťach jednu poklonu za druhou. Tú najvýraznejšiu jej venoval práve po vypadnutí z talentovej šou Superstar: “Ďakujem vám za podporu, ale najväčšie ďakujem patrí tejto slečne, Katarínke <3. Podpora, láska, dôvera, úcta, krása, úprimnosť a všetky tie nádherné momenty s tebou! Ide z teba proste neskutočná energia a tie oči??? Ouuu shiiiiiii* som proste zamilovaný!!! Si proste úžasná! Tvoj úsmev ma vždy poteší! Ja nemusím nič iné hovoriť než ďakujem, ďakujem!! Na castingu som nevedel, kto je KK, ale teraz už viem, že je to to úžasné dievčatko, ktoré sedí za tým stolom a usmieva sa ako slniečko! Si dôvod môjho života!!! <3 #love”,” napísal na sociálnu sieť.

Aj keď sa v posledných dňoch zdalo, že Knechtová a Borkovec prerušili akýkoľvek kontakt, nakoľko zo sociálnych sietí zmizli všetky ich spoločné snímky, opak je pravdou. Náklonnosť medzi dvojicou graduje aj po ukončení súťaže, čo potvrdzujú aj početné komentáre, pričom Borkovec má speváčku nazývať „ňufík“! Žeby sa medzi mladými Čechmi takto prezývali o polovicu staršie kamarátky?

Zdroj: Instagram