Peter Borkovec (19) a Katka Knechtová (38) sa už spolu ani neskrývajú. Najnovšie šokovali všetkých intímnym záberom, z ktorého je všetko jasné. Takto si užívali v posteli!

Aj keď sa Borkovec len nedávno posťažoval, že jeho láske s Knechtovou je zrejme nadobro koniec, trápenie netrvalo dlho. Rozchod po piatich mesiacoch vzťahu je zažehnaný a dvojica je opäť spolu, čo dokazujú zábery dvojice z posledných dní.

Nielenže bola speváčka s o 19 rokov mladším superstaristom pristihnutá na výlete v Tatrách, kde sa mali oddávať horúcim bozkom, najnovšie sa ich aktivity ešte stupňujú. Ich románik síce nie je pochuti Petrovej mame, ktorá mala Knechtovej posielať vulgárne správy plné nadávok, no zdá sa, že ani to hrdličky neodradí od ich citov.

Peter sa nedávno priznal ku svojej láske, keď na internete zverejnil slová o tom, že Katku sa jednoducho nemilovať nedá. Krátko na to pribudla aj spoločná fotka zaľúbencov, na ktorej nešetria úsmevmi a srší z nich šťastie. Superstarista ale zašiel ešte ďalej a na sociálnej sieti sa pochválil záberom, ktorý je poriadne intímny. S Katkou leží na posteli, kde si evidentne užívajú jeden druhého a nechýbajú ani nežne poprepletané ruky. Hoci speváčku nevidno do tváre, prezrádza ju tetovanie lastovičky, ktoré svieti na jej ruke. Títo dvaja už lásku neutaja!

Intímna chvíľka Borkovca a Knechtovej v posteli
Knechtovú prezradilo tetovanie na ruke

Zdroj | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.