Petr Borkovec na tom momentálne nie je príliš dobre a po alkoholickom liečení mal byť pristihnutý pri krádeži a ďalších pohárikoch. Jeho zúfalá mama teraz prehovorila, no jej drsné obvinenia sa Knechtovej nebudú čítať príjemne!

Petr Borkovec začal vystrkovať prvé rožky už počas SuperStar, no vtedy ešte nikto netušil, že sa práve dáva dokopy s porotkyňou a speváčkou Katkou Knechtovou. Ich románik sa naplno prevalil až po skončení súťaže, no nemal príliš dlhé trvanie. Krátko po rozchode sa na verejnosť dostali informácie o Petrových problémoch s alkoholom a mladík napokon priznal, že sa lieči zo závislosti, čo malo byť aj dôvodom rozpadu vzťahu s Katarínou.

Akonáhle však opustil brány liečebne, dostal sa do ešte väčších problémov s krádežou, pričom ho prichytili aj pri pití alkoholu na stanici. Jeho mama poriadne zúri a zlý stav svojho adoptovaného syna dáva za vinu práve speváčke, ktorú viackrát upozorňovala, aby dala od Petra ruky preč. “Teraz je v problémoch a ona sa dištancuje. Prečo ho vôbec tam ťahala kade tade? On kvôli nej neurobil školu. Ona si pre neho jazdila do Jablunkova, brala ho do auta, na hotel. Ale keď je niekto o 20 rokov starší, mal by mať rozum, keď on má 18. Ja viem, že nie je svätý. Teraz už vôbec nie. Je úplne dole, nevie, čo so svojím životom ďalej. A pani Knechtová… nepotrebuje mať takéhoto mladého. Ja jej ubližovať nechcem, ale nám ublížila. Celej rodine. Neprajem to nikomu. Prajem si len, aby sa z toho dostal,” priznáva smutne pre Topky.

Podľa pani Borkovcovej mala dokonca Knechtová odhovárať Elišku Ruskovú, aby sa počas SuperStar dávala dokopy práve s Petrom. “Eliška Rusková mala o neho jeden čas akoby záujem. Pani Knechtová vraj volala dokonca jej mame, aby ho nechala tak, riešila to. Teda, ak viem dobre, tak som sa dopočula,” šokuje. Speváčka sa už ale mala obrátiť na právnikov, ktorých na Petrovu mamu poslala so slovami, aby sa od veci dištancovala, inak sa stretnú na súde. Knechtovej však zhrozená žena odkazuje len jedno. “Bolo by na mieste, aby ho Katka vyhľadala a ponúkla mu nejakú pomoc, ale to už by asi na ňu bolo veľa. Jemu by to naozaj veľmi teraz pomohlo,“ znejú jej slová. Ktovie, ako na tieto ostré vyjadrenia zareaguje speváčka?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: expres.cz │ Foto: Instagram/katarinaknechtovaofficial, petrborkovec_official, markiza.sk