Speváčka Božanka alias Božena Verešová (69) má na tvári vždy úsmev, hoci musela priznať koniec vzťahu s Martinom Jakubecom len pár mesiacov po údajnej svadbe. Až doposiaľ však skrývala smutné tajomstvo. Na dennom poriadku totiž musela znášať bitky a týranie…

Božanka sa pred pár hodinami priznala k tomu, čo nikto nečakal. Po rozprávkovej svadbe s Martinom Jakubcom prišiel šokujúci koniec a dvojica išla definitívne od seba. Za nezhodami a nevyhnutným ukončením vzťahu mali pritom stáť najmä dva dôvody.

Jedným bola neutíchajúca kritika Slovákov kvôli Božankinmu veku a výzoru, ktorú speváčka nezvládala príliš dobre. Ďalším dôvodom však boli aj nezhody v domácnosti, ktoré vyústili do toho, že s Jakubcom spolu prestali spoločne žiť. Martin však ostáva s Božankou naďalej ako kamarát a hudobný parťák. Dobre informovaný zdroj z okolia ale prezradil čosi zo speváčkinej minulosti, o ktorej tušil len málokto.

Blondínka si ešte pred Jakubcom prešla veľmi nepríjemným vzťahom s tyranským Srbom, do ktorého sa kedysi zaľúbila: “Odišla s ním zo Slovenska do Srbska, kde sa pre ňu začalo hotové peklo. Vykľul sa z neho despota a človek s pofidernými kšeftami. Celých 20 rokov ju týral, bil a ponižoval a nedovolil jej odísť. Nakoniec sa jej to podarilo a vrátila sa do rodnej obce Košeca a o pár rokov sa dala dokopy s Jakubcom,” prezrádza šokujúce informácie pre Plusku. Božanka je však dnes už slobodná žena a snáď stretne toho pravého, ktorý ju bude sprevádzať životom.

Božanka si mala prejsť tyranským vzťahom s istým Srbom

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook, YouTube