Šoubiz Božská Rosalinda ukázala svoju mamu: Trpké vyznanie, ktoré láme srdce!

Božská Rosalinda ukázala svoju mamu: Trpké vyznanie, ktoré láme srdce!

Keď sa na televíznych obrazovkách po celom svete objavila romanticky krásna a nežná Rosalinda, ktorá sa v telenovele po odobratí dcéry zbláznila, fanúšikovia mydlových opier si našli svoju novú hrdinku. Spolu s Fernandom Josém sa stali prototypom dokonalého páru a každé dievča na prelome tisícročí túžilo byť milované práve tak, ako mexická kráska.

V roku 1999 vyvolala telenovela Rosalinda ošiaľ po celom svete, pričom dnes už 47-ročná hlavná predstaviteľka akoby nezostarla ani o jediný deň. Krásna Thalia je od roku 2000 vydatá za hudobného mága Tommyho Mottolu, ktorý objavil Shakiru či svoju exmanželku Mariah Carey, pričom je matkou dvoch rozkošných detí.

Zub času sa však na Thalii absolútne nepodpísal, naopak, mohli by sme povedať, že každým rokom vyzerá zrelšie a príťažlivejšie. Z nežnej mladej ženy sa náhle stala dokonalá Femme Fatale a niet sa čo čudovať. Speváčka a herečka sa s fanúšikmi podelila o fotografiu so svojou mamou, ktorá v čase zhotovenia pôsobila aj napriek vyššiemu veku skutočne obdivuhodne.

Ako však umelkyňa prinala, snímka je staršieho dáta, nakoľko najbližšia žena jej života je už osem rokov v nebi. „Je to už 8 rokov, čo si odišla, ale cítim, že si pri mne bližšie ako kedykoľvek predtým. Milujem ťa navždy!“ napísala Thalia dojímavé slová.

Zdroj: Instagram/Thalia

Exit mobile version