Špekulácie o tom, či sú Brad Pitt (55) a Jennifer Aniston (50) opäť spolu, neprestávajú utíchať a práve naopak, otázky o ich vzťahu stále naberajú na intenzite. Po nečakanej otázke novinára na ulici ale Brad zareagoval po svojom a všetko bolo jasné!

Brad je po rozvode s Angelinou pod neustálym drobnohľadom zahraničných médii a paparazzi neprestávajú číhať na to, či sa hollywoodsky miláčik žien nedá opäť dokopy s bývalkou Jennifer Aniston. Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že dvojica si odvtedy, ako je single, začala opäť výborne rozumieť.

Brad sa mal dokonca zúčastniť jubilejnej oslavy Jennifer, hoci obaja svorne tvrdia, že išlo len o kamarátske stretnutie a vzájomnú podporu. Aj keď je okolie niekdajšieho páriku podozrievavé a hovorí sa o návrate k starej láske, Brad medzičasom randil aj s inými ženami, pričom Jenn podľa vlastných slov nemá na randenie príliš čas.

Pred pár dňami však došlo k zaujímavej situácii, keď sa novinár z denníka ETonline pristavil pri hercovi na ulici a položil mu nečakanú otázku:” Musím sa spýtať, každý to chce vedieť, ste s Jennifer opäť spolu? ” Odpovedi, ktorej sa mu od šarmantného blonďáka dostalo, ale zrejme nečakal: “Oh, môj Bože,” zasmial sa Brad, no napokon pred nastúpením do svojho auta priateľsky odvetil: “Tak teda dobre, mám tú správnu,” odvetil. Koho tým však myslel, ostáva nateraz záhadou.

Zdroj: etonline.com │ Foto: YouTube/Entertainment Tonight, Good Morning America, Twitter