Škandál okolo rozvodu prominentného páru Angeliny Jolie (41) a Brada Pitta (52) sa každým dňom stupňuje a dvojica prichádza stále s novými tvrdeniami. Brad Pitt sa rozhodol vniesť do situácie jasno a rozhodol sa pre radikálny krok.

[sociallocker]Angelina Jolie už nejakú dobu neoblomne tvrdí, že jej manžel ju mal podviesť v čase natáčania nového filmu s krásnou francúzskou hereckou kolegyňou Marion Cotillard. Dokonca si Angelina mala najať súkromného detektíva, ktorý mal tieto informácie potvrdiť. Marion však tieto tvrdenia rázne odmietla a na svojej sociálnej sieti zverejnila, že je šťastná po boku svojho aktuálneho partnera, s ktorým navyše čaká druhé bábätko.

https://www.instagram.com/p/BKi3F10gz4O/?taken-by=angelinajolieofficial

Rovnako aj Brad Pitt sa odhodlal ku kroku, ktorý má potvrdiť jeho slová, že Angelinu s Marion nikdy nepodviedol. Chce sa podrobiť detektoru lži, aby svojej Angie dokázal, že jej bol verný a zachrániť tak troskotajúce manželstvo. Stretol sa aj so svojím svokrom, otcom Angeliny Jolie (Jon Voight) a zrejme dúfa, že otec svojej dcére prehovorí do duše, keďže tá so žiadnym detektorom lži nesúhlasí. Žeby jej už na Bradovej pravde nezáležalo a bola definitívne rozhodnutá s hollywoodskym krásavcom skoncovať?

Zdroj: hollywoodlife.com | Foto: Instagram
[/sociallocker]