Hollywoodsky herec Brad Pitt nechce vyvolať vojnu s Angelinou Jolie o rozdelenie ich detí po rozvode. Podľa portálu TMZ Brad nechce ubližovať deťom a tak rozhodnutie o zverení detí do opatery jedného či druhého rodiča nechá na rozhodnutie súdu alebo sa s Angelinou dohodne mimosúdne.

Je už všeobecne známym faktom, že Brad Pitt a Angelina Jolie, ktorí spolu tvorili jeden z najslávnejších hereckých párov posledných rokov, sa rozvádzajú. O príčinach rozvodu sa množia rôzne špekulácie, pričom po väčšine je za vinníka označovaný Brad. Podľa posledných zverejnených informácii to však mohlo byť celkom inak a Angelina mala byť tou, ktorá si našla za populárneho herca náhradu. Nech už je pravda o ich rozvode kdekoľvek, Brad Pitt teraz ukázal, že sa v kritickej chvíli vie rozhodnúť ako správny otec a pravý chlap.

clipboard08

Brad Pitt totiž nemá v pláne so svojou (ešte stále) zákonnou manželkou bojovať o to, kto dostane deti do svojej výchovy. Podľa jeho slov by Angelina potom vyvolala vojnu a Brad chce pred týmto deti uchrániť. Zdá sa, že dramatických momentov bolo už v prípade rozvodu roka viac ako dosť a o zverení detí do výchovy sa buď dvojica dohodne mimosúdnou cestou alebo toto rozhodnutie prenechá súdu. Túto informáciu priniesol svetoznámy portál o celebritách TMZ.

Zdroj: Tmz.com | Foto: YouTube