Markizácky seriál Oteckovia si od začiatku vysielania okamžite získal tisícky divákov, ktorých zaujal príbeh o štyroch mužoch a ich rodinách. O to viac mnohých prekvapilo, keď sa na verejnosť dostala informácia o konci jednej z kľúčový postáv.

Hlavné postavy v seriálu Oteckovia stvárňujú Marek Fašiang, Braňo Deák, Vladimír Kobielsky a Filip Tůma. Na istý čas do partie pribudol so svojou rodinkou aj Janko Koleník. Tvorcovia seriálu pred pár dňami však poriadne šokovali oznamom, že sa Braňo Deák, a teda ani Jana Kovalčíková v ďalšej sezóne neobjavia.

Prekvapenie neskrýval ani samotný herec, keďže bol z príbehu vyškrtnutý prakticky bez vysvetlenia. ,,Táto postava mi bude chýbať ako žiadna iná, spolu s kolegami hercami a celým štábom. Zobral som to však ako výzvu, napokon zmena je život a kde sa niečo končí, niečo iné sa začína,“ povedal nedávno pre markizu.sk.

Dôvodom, prečo dostal rodák z Bratislavy stopku, môže byť aj ponuka od televízie JOJ, ktorú prijal. Deák sa má totiž stať ústrednou postavou pripravovaného seriálu Hranica, ktorá sa má vysielať od budúceho roka. Malo by ísť o denný seriál, v dôsledku čoho sa stane konkurenciou práve pre Oteckov. V novom projekte by sa mali objaviť aj Simona Kollárová, Hana Gregorová či Peter Sklár.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: mediaboom.sk, oteckovia.markiza.sk  |  Foto: FB/Oteckovia, TV Markíza