Odkedy sa herec Braňo Deák objavil po prvýkrát na televíznych obrazovkách, ženy z celého Slovenska z neho nedokázali odvrátiť zrak. Snedý sympaťák s tmavými očami, magnetizujúcim úsmevom a vydretou figúrou teraz ukázal snímky zo strednej školy, kde však k najväčším fešákom zrejme nepatril.

35-ročný herec Braňo Deák začínal svoju kariéru ešte v dramatickom krúžku na základnej škole, kde sa prihlásil s partiou kamarátov takpovediac náhodou. Odvtedy sa objavil v množstve divadelných hier, ale aj televíznych projektov, pričom seriál Oteckovia patria k tým najúspešnejším.

Práve tu sa do hriešneho herca, ktorý sa pretancoval až do finále súťaže Let’s Dance, zadívalo množstvo slovenských fanúšičiek. Bolo by to tak však aj v prípade, že by ste Braňa poznali pred mnohými rokmi? Ako totiž prezradil v relácii Matúša Krnčoka #tbt, v mladosti podľa vlastného názoru vyzeral skôr ako taký “Rómček” a rozhodne nebol krásavec, ale skôr smiešny.

Moderátor relácie v ňom napokon našiel podobu so svetoznámym hercom Mariom Cimmarom, ktorý sa preslávil ako Juan v telenovele Skrytá vášeň. Čo myslíte, je tam podoba?

Braňo Deák ako ho nepoznáte

TBT s Matúšom Krnčokom

https://www.youtube.com/watch?v=iEmkbEEHcps

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram | Video: YouTube/Markiza