Asi najznámejší východniari – Mojsejovci, kedysi tvorili šťastný manželský pár. Pred pár rokmi sa rozviedli a dnes žije každý vlastný život. S menom Braňo Mojsej sa už nejaký ten čas spája istá Prešovčanka. Je Braňo opäť zamilovaný?

[sociallocker]Manželia Mojsejovci sa preslávili prvou skutočnou reality šou na Slovensku, kde vo svojom sídle privítali súťažiacich. Výroky, ktoré vypustili v prenosoch sa stali nezabudnuteľné a tak tvorili nerozlučnú dvojicu. Ich manželstvo sa ale skončilo rozvodom v roku 2012 a každý z nich sa vydal inou cestou.

Najnovšie sa šepká, že po boku Braňa Mojseja sa objavuje nová žena. O údajnom vzťahu informoval týždenník Plus 7 dní, ktorý uviedol, že sa jedná o 41-ročnú Prešovčanku Janu. Táto žena by mala byť úspešnou podnikateľkou, ktorej pracovné aktivity siahajú až na Srí Lanku. Pozoruhodné je, že práve na Srí Lanku Braňo lieta akosi často. Okrem aktivít na ďalekom ostrove ich spája niekoľko mesiacov aj výpis z obchodného registra. Braňo je ten, ktorý sa stal konateľom novej firmy, v ktorej obaja zaľúbenci figurujú.

Spomínaný týždenník sa na celú situáciu opýtal priamo Mojseja, no on sa nechcel vyjadrovať. Následne na sociálnu sieť pridal video, v ktorom povedal: “O svojom súkromí momentálne s nikým nehovorím.” A tak neostáva nič iné, len počkať ako sa situácia vyvinie, no ak naozaj ide začínajúcu lásku, je to čerstvá informácia. Jana totižto minulé Vianoce trávila ešte v kruhu rodiny s manželom a dvomi deťmi.

Zdroj: topky.sk, pluska.sk | Foto: Facebook
[/sociallocker]