Brat zavraždeného Jána Kuciaka Jozef je spolu s rodinou otrasený z brutálnej vraždy ako aj z diania na politickej scéne a  na sociálnej sieti zverejnil silný odkaz pre všetkých Slovákov, ktorí sledujú aktuálnu vypätú situáciu.

Mama zavraždenej Martiny Kušnírovej poskytla pre médiá viaceré rozhovory a informácie ohľadne pozadia vraždy a zúčastnila sa s dojímavým prejavom aj na Postavme sa za slušné Slovensko. Brat Jána Kuciaka sa teraz rovnako rozhodol prehovoriť a zanechať Slovákom na sociálnej sieti silný odkaz o tom, aby sme sa nenechali zmanipulovať.

Nezastavme sa, pokiaľ nás neprestanú sústavne zavádzať a týmito divadlami získavať čas na upratovanie dôkazov!!! Hlavní podozriví idú vyšetrovať, to už kde sme, kde je spravodlivosť?!?!? Kde sme my ľudia?!?!? Môžeme sa mať všetci lepšie, len musíme všetky tie prasatá dostať za mreže!!!,” znejú nahnevané slová Jankovho brata. V minulosti sa vyjadril, že sa nemieni zviditeľňovať na svojom bratovi, ktorému podľa vlastných slov nesiaha ani po päty a jeho jediný cieľ je byť teraz dobrým synom a bratom, aby dostal svoju rodinu z depresie. Zároveň vyzýva Slovákov ku kritickému mysleniu a osvete a všetkých pozýva na ďalší piatkový pochod.

Brat zavraždeného Jána Kuciaka Jozef

Zdroj | Foto: Facebook