V sobotu (28. decembra) sa stala obrovská tragédia, pričom rodina aj priatelia sú zdrvení z rozhodnutia dvoch mladých muž, ktorí sa rozhodli vziať si život dobrovoľne. Až po ich smrti sa ukázalo, čo ich tak veľmi trápilo.

Bill a Joe Smithovci zahviezdili v britskej reality šou pod názvom ,,Moja tučná rómska svadba“. Bratia sa stali miláčikmi divákov, keďže sa k ženám správali ako správni gentlemani, no disponovali aj zmyslom pre humor.

Pre tisícky fanúšikov bolo o to šokujúcejšie, keď sa dozvedeli o ich spoločnej samovražde. Dvojičky totiž našli obesené na strome v neďalekom lese. Ich mŕtve telá našiel strýko, ktorý sa rozhodol ich pohľadať po tom, čo na pár hodín zmizli. Práve na mieste tragédie sa bratia ako deti hrávali.

32-roční muži zanechali list, v ktorom sa rozhodli prezradiť dôvody ich činu. Obaja totiž bojovali s ťažkými depresiami a ich zdravotný stav sa zhoršil, keď Joeovi diagnostikovali rakovinu. Bill mal v odkaze na rozlúčku napísať, že si bez brata nevie predstaviť svoj život. Zdrvená rodina tak pripravuje poslednú rozlúčku so svojimi milovanými.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Twitter