V Bratislave došlo uplynulý piatok po piatej hodine poobede k strašnému incidentu. Polícia objavila v byte v Petržalke 37-ročného muža, ktorý si mal streliť do hlavy. Takto ho objavili!

V Bratislave došlo v piatok po 17:30 k strašnému incidentu. V Petržalke sa postrelil do hlavy 37-ročný muž. Hoci doposiaľ nebol motív činu objasnený, pravdepodobne išlo o pokus o samovraždu.

Viac informácii poskytla bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Slamková: „Dnes krátko pred 17:30 h sme prijali oznámenie o mužovi, ktorý sa mal postreliť v jednom z bytov na Brančskej ulici v Bratislave. Na preverenie oznámenia bola okamžite vyslaná hliadka Policajného zboru. Po príchode na miesto policajti zistili, že v byte sa nachádza 37-ročný muž so strelným poranením hlavy. V jeho blízkosti sa nachádzala strelná zbraň, ktorú policajti zaistili za účelom jej expertízneho skúmania,“ uviedla.

Poranený muž bol po príchode polície a po ošetrení prevezený záchrankou do jednej z bratislavských nemocníc. Bližšie informácie a podrobnosti prípadu sú nateraz predmetom vyšetrovania a polícia tak nemôže informovať o novinkách až do skončenia.

V Petržalke našli 37-ročného muža so strelným poranením hlavy

Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave | Foto: Facebook/Polícia SR