Toto vyzerá na otvorenú vojnu Bratislavčanov proti takzvaným cépečkárom. To, čo robia s autami Slovákov s inou ako bratislavskou poznávacou značkou, je totiž poriadne za čiarou!

V Bratislave sa pomaly, ale isto vyostruje konflikt medzi domácimi obyvateľmi a Slovákmi z ostatných kútov krajiny, ktorí dochádzajú do hlavného mesta za prácou. Tentokrát má byť dôvodom sporu nedostatok parkovacích miest.

Problém, ktorý by malo vyriešiť mesto, tak zobrali do rúk samotní obyvatelia a kapacitný nedostatok riešia mimoriadne svojským spôsobom. Viaceré autá totiž skončili s poškodením pneumatík či spätných zrkadielok. V Rači – Krasňanoch objavil Nový Čas aj takto poškodené autá, foto >>> TU <<<. Obyvatelia pritom tvrdia, že s týmto problémom sa potýkajú už niekoľko rokov.

Istý Bratislavčan dokonca prezradil, že v hlavnom meste sa vytvorila Liga proti východu, ktorej prekáža najmä neplatenie daní a pobyty načierno. Pani Márii (55) sa zas nepáči takýto radikálny postup pri riešení problematiky a spolieha sa na adekvátne kroky kompetentných: „Máme nového starostu. Povedal, že je otvorený všetkým diskusiám a to je riešenie. Nie sa hádať a ničiť veci,“ myslí si. Bratislavská policajná hovorkyňa Slamková zároveň upozorňuje, že v prípade dokázania viny hrozí takýmto páchateľom pokuta až do výšky 331 eur.

Niektorí vodiči si našli prepichnuté pneumatiky

Zdroj: cas.sk | Foto: YouTube