Šou Česko Slovensko hľadá Superstar si po priemerných ročníkoch opäť našla cestu k fanúšikom, ktorí považujú šiestu sériu za jednu z najlepších. Okrem 5-člennej poroty však diváci spoznali predovšetkým množstvo talentovaných súťažiacich, pričom k najvýraznejším z nich zaiste patrili dvojičky Štepán a Ľuboš Mrázovci.

Talentová súťaž Superstar je pre súťažiacich mimoriadne psychicky a emočne náročná, o čom vedia svoje aj sympatické dvojičky z českých Přeštic. 24-roční bratia prišli prvýkrát pred porotu spolu a potom, čo svojimi výkonmi dojali všetkých prítomných, dostali jednoznačné áno na postup. Aj keď sa spočiatku zdalo, že súrodenci spolu plynule preplávajú až do finálových kôl, všetko zmenilo vyraďovanie v divadle. Žiaľ, Ľubošovi sa stali osudnými kvartetá, kým jeho brat Štepán bude mať možnosť predviesť svoj hlas aj v ďalších kolách.

To však nezmenilo nič na tom, že chlapci si radi zaspievajú predovšetkým bok po boku. Tentokrát sa spojili s taktiež vypadnutou kráskou zo Superstar Dianou Chodžajanovou, s ktorou nahrali jeden z najväčších hitov boybandu Backstreet Boys. “Bolo to náročné, ale všetko sme to stihli za 13 hodín. Veľká vďaka účinkujúcim aj nahrávajúcim. Máme z toho veľmi dobrý pocit a dúfame, že sa celý tento projekt bude páčiť i vám,” uviedol Štepán. Toho na sociálnej sieti doplnila i Diana: “Tento cover je pre mňa naozaj výnimočný. Nielenže sú v ňom chlapci, vynikajúci speváci a skvelí kamaráti Štěpán a Luboš, no taktiež moja sestra Aneta, ktorá nás doprevádzala na husliach. Som rada, že sme si urobili originálny cover podľa seba.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/lubamraz, stepanmraz, diana_chodzajanova | Video: YouTube