Bratov rozdelila Superstar: Dvojičky však s kolegyňou naspievali hit!

Dátum:

Šou Česko Slovensko hľadá Superstar si po priemerných ročníkoch opäť našla cestu k fanúšikom, ktorí považujú šiestu sériu za jednu z najlepších. Okrem 5-člennej poroty však diváci spoznali predovšetkým množstvo talentovaných súťažiacich, pričom k najvýraznejším z nich zaiste patrili dvojičky Štepán a Ľuboš Mrázovci.

Talentová súťaž Superstar je pre súťažiacich mimoriadne psychicky a emočne náročná, o čom vedia svoje aj sympatické dvojičky z českých Přeštic. 24-roční bratia prišli prvýkrát pred porotu spolu a potom, čo svojimi výkonmi dojali všetkých prítomných, dostali jednoznačné áno na postup. Aj keď sa spočiatku zdalo, že súrodenci spolu plynule preplávajú až do finálových kôl, všetko zmenilo vyraďovanie v divadle. Žiaľ, Ľubošovi sa stali osudnými kvartetá, kým jeho brat Štepán bude mať možnosť predviesť svoj hlas aj v ďalších kolách.

To však nezmenilo nič na tom, že chlapci si radi zaspievajú predovšetkým bok po boku. Tentokrát sa spojili s taktiež vypadnutou kráskou zo Superstar Dianou Chodžajanovou, s ktorou nahrali jeden z najväčších hitov boybandu Backstreet Boys. „Bolo to náročné, ale všetko sme to stihli za 13 hodín. Veľká vďaka účinkujúcim aj nahrávajúcim. Máme z toho veľmi dobrý pocit a dúfame, že sa celý tento projekt bude páčiť i vám,“ uviedol Štepán. Toho na sociálnej sieti doplnila i Diana: „Tento cover je pre mňa naozaj výnimočný. Nielenže sú v ňom chlapci, vynikajúci speváci a skvelí kamaráti Štěpán a Luboš, no taktiež moja sestra Aneta, ktorá nás doprevádzala na husliach. Som rada, že sme si urobili originálny cover podľa seba.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/lubamraz, stepanmraz, diana_chodzajanova | Video: YouTube

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...