Niekdajšia princezná popovej hudby momentálne prežíva mimoriadne ťažké obdobie, kedy musí čeliť súdnym procesom s vlastným otcom. Britney Spears (39) bola svojho času zbavená svojprávnosti pre psychické problémy, pričom dodnes je jej zákonným zástupcom práve James Spears. 

Zúfalá speváčka Britney Spears roky bojovala so svojimi démonmi, kým dnes sa cíti v poriadku, no neustále sužovaná vlastnou rodinou. Tá aktuálne rozhoduje o celkom bežných záležitostiach hudobnej hviezdy, ako je okrem svadby s partnerom, porodenie dieťaťa aj vozenie sa v automobile. Zdrvená popová princezná už síce dlhšie obdobie nevydala žiadny singel, a taktiež nestála na pódiu, no na sociálnych sieťach je neustále aktívna.

A poriadne pritvrdzuje! Potom, čo len prednedávnom čelila otcovi na súde, dosiahla aspoň možnosť zmeny právnika, ktorého si po rokoch sama vyberie. Od tohto momentu je Britney na Instagrame čoraz odvážnejšia a najnovšie zverejnila absolútne neštandardné snímky.

Sladká speváčka, za ktorú bojujú nielen jej fanúšikovia, ale aj mnohé celebrity pod hnutím #FreeBritney, totiž uverejnila pikantné zábery, na ktorých je viac odhalená ako zakrytá. Aj keď v minulosti často vystupovala v hriešnych outfitoch, podobné snímky sú pre fanúšikov Američanky raritou, nakoľko sa tento raz ukázala len v krátkych rozopnutých rifliach a dekoltom striedmo zahaleným dlaňami.

Odvážnu Britney môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/BritneySpears, hdwallpapersite.net