K brutálnemu incidentu došlo ešte koncom septembra na jednej z amerických škôl na Floride. Video napokon usvedčilo 38-ročného policajta z napadnutia len 15-ročnej školáčky, pričom mužovi pozastavili výkon funkcie.

Brutálny incident sa odohral 25. septembra na jednej zo škôl v americkom meste Pompano Beach na Floride. Napadnutie len 15-ročnej žiačky školským policajtom zachytili kamery, ktoré napokon muža zo zločinu usvedčili.

38-ročný Williard Miller na zábere odrazu pristúpi k nič netušiacej študentke, zdrapí ju a zhodí na zem bez zjavnej príčiny. Policajt bol v utorok ráno zatknutý kolegami z polície. Mužovi zároveň pozastavili výkon funkcie bez nároku na plat až do doby, pokiaľ sa neskončí vyšetrovanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Policajt bol obvinený zo zneužívania detí bez ťažkého ublíženia na zdraví a k prípadu sa vyjadril aj miestny šerif Gregory Tony: „Som z toho už unavený. Nechcem tráviť čas vysvetľovaním discipinárnych konaní pre tých, ktorí sa rozhodli nedodržiavať to, čomu sa zaviazali. Ale vyriešim to,“ dodal podľa informácií FoxNews.

Brutálne video útoku policajta na žiačku si pozriete >>> TU <<<

Zdroj: foxnews.com │ Foto: YouTube/CBS17