Sú tomu práve dva mesiace, čo do hudobného neba navždy odišiel spevácky klenot českého národa Karel Gott († 80). Kým manželka a najmladšie dcéry sa momentálne držia v úzadí a médiám sa doslova vyhýbajú, najstaršia Dominika (46) ohlásila ďalšiu životnú novinku.

Trúchliaca rodina Karla Gotta sa musí vysporiadať nielen s jeho odchodom, ale aj okolnosťami, ktoré im nastolil sám život. Po úmrtí maestra sa jeho najstaršia dcéra Dominika, ktorá dlhodobo žije vo Fínsku, rozhodla pre radikálny krok. Po 19-ročnom manželstve s duševne chorým hudobníkom Timom Tolkkim (53), ktorý mal blondínke strpčovať život, pristúpila k rozvodu.

Poslednou kvapkou pritom mala byť nevera zo strany partnera, ktorý si milenku priviedol priamo k nim domov. „Je mi hrozne. Tá žena je z Mexika, má 24 rokov a mali sa spoznať v septembri, keď bol Timo na údajnom turné po Južnej Amerike,“ uviedla Gottová pred denník Blesk.

Hudobník sa však na intímne avantúry niekedy ani neunúval vyjsť z domu a mladú ženu si vodil priamo k nim! „Ona teraz bola za ním tri týždne vo Fínsku, a jeden večer ju priviedol k nám domov. Išla som spať, bola som úplne rozhodená. A keď som išla v noci na toaletu, pristihla som ich pri se*e. Bolo to strašné,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Blesk.cz | Foto: FB/Karel Gott, Dominika Gottová