Nový farmár týždňa Robiňo stanovil za sluhov Kiku a Rada, ktorého sa chlapi snažia zbaviť. Prešlo však len pár dní a medzi inak vždy harmonickou dvojicou prepukla brutálna hádka. Potom, čo si farmári vymenili ostré slová, skončila Kika v slzách.

Robiňo splnil plán, ktorý si vytýčil, a za sluhov stanovil nerozlučnú dvojku Kiku a Rada. Prešlo však len pár dní a dvojica, ktorá má na starosti kuchyňu aj zvieratá, sa brutálne pohádala. Hlavnou témou konfliktu mal byť fakt, že Kika chodí za Vladom a ponúka sa mu do duelu, čo Rada naštvalo.

Už som vedela, že je nahnevaný, ale som nevedela, na čo. Lebo ja naozaj stojím pri ňom, pred každým ho obraňujem a nepochopila som túto reakciu. Ale ja už ho poznám, vedela som, že zas mu niečo vadí,“ vysvetľuje Kika pred kamerami. Rado pritom nedávno priznal temné slová o svojej minulosti a nevhodnom správaní.

Na statku tak začala čistiť Radovi žalúdok: „Radko, jediného človeka tu máš a ubližuješ mu,“ na čo jej Rado pohotovo odvetil: „Ty mne ubližuješ.“ Farmárka sa však nedala a pokračovala: „Ja neviem, prečo máš potrebu stále ma dávať dole.“ Rado sa neustále cítil urazený kvôli jej správaniu a komunikácií s Vladom a tak ho na záver poslala do r***. Popradčan vypenil so slovami, že až teraz sa ukázalo, aká je. Ostrá výmena a hádka Kiku napokon zasiahla natoľko, že skončila v slzách. Udobria sa nerozluční kamaráti aj po týchto slovách?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza