Je tomu len zopár hodín, čo došlo v centre Bratislavy k šokujúcej krádeži luxusných hodiniek v horibilnej sume. Polícia pri tejto príležitosti žiada občanov o spoluprácu pri stotožnení dvoch lupičov, po ktorých intenzívne pátra aj prostredníctvom sociálnych sietí.

Polícia Slovenskej republiky na sociálnych sieťach zverejnila video z krádeže luxusných šperkov v Bratislave. Ako uvádza štátny orgán, zlodeji mali v utorok (10. augusta) okrem iného odcudziť aj hodinky zn. Hublot za astronomických 350 000 €! Vo videu je vidieť, ako dvaja muži vchádzajú na skútri do podzemnej garáže, kde sa vyhnú rampe, následne vchádzajú do predajne, napadnú pracovníčku prevádzky, rozbijú vitrínu a po zhabaní lupu odchádzajú preč.

Podľa doposiaľ zistených informácii neznáma dvojica prišla do menovanej predajne ,,tesne pred záverečnou“ v čase okolo 18:54 h. Kladivom rozbili sklenenú vitrínu v ktorej sa nachádzali luxusné hodinky zn. Hublot. S takto odcudzeným tovarom sa dali na útek, pri ktorom použili skúter, pričom na tomto dopravnom prostriedku prišli aj na miesto činu. Následne smerovali k Mostu SNP, kde vymenili skúter za vopred pripravené bicykle. Pokračovali na nich po pravej strane mosta v smere do mestskej časti Petržalka,“ uviedla k prípadu polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/PSR