Šou Česko Slovensko hľadá Superstar je plná jedinečných spevákov, z ktorých však výrazne vyčnieva Slovák Adam Pavlovčin. 26-ročný hudobník ohuruje porotu aj divákov doslova od prvého castingu, pričom v uplynulej epizóde predviedol ďalší fantastický výkon.

Aktuálny ročník speváckej šou Superstar je bohatý na výborných interpretov, medzi ktorými po prvýkrát výrazne dominujú muži. Len pred pár hodinami prebehlo na obrazovkách Markízy druhé finálové kolo, v ktorom nebola núdza o emotívne momenty. Kým najskôr prekvapil divákov i porotu nečakanými zásnubami priamo pred televíznymi kamerami Ladislav Hunka, mnohých dojalo k slzám aj vystúpenie prvých finalistov Superstar z roku 2004.

Za pozornosť však zaiste stojí aj vystúpenie Slováka Adama Pavlovčina, ktorý žije v Prahe a v druhom finále zaspieval hit Physical od speváčky Dua Lipa. Neprehliadnuteľný súťažiaci zaujal nielen outfitom a spevom, ale aj komplexným tanečným vystúpením, čo ocenil aj porotca Paľo Habera. „Sedím tu už pár rokov, tak ti poviem, ale takto komplexný výkon som ešte nevidel vo finále žiadnej Superstar!“ povedal líder kapely Team, pričom Adama vidia ako víťaza viacerí porotcovia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Markiza