Reality šou Love Island pozná od polnoci svojich víťazov, ktorými sa stali dlhodobo favorizovaní Laura s Martinom. Jediná Slovenka vo finále však mala ešte donedávna pred kamerami spolubojovníčku z Vranova nad Topľou, ktorá po vypadnutí radikálne zmenila imidž.

Na televíznych obrazovkách v posledných týždňoch prebiehala pikantná reality šou Love Island, ktorej sa okrem iných zúčastnila aj 20-ročná Viktória z Vranova nad Topľou. Tú si diváci zafixovali ako čokoládovú krásku Aichu, pričom viac ako čímkoľvek iným zaujala svojským vyjadrovaním sa.

Do honosnej vily na Kanárskych ostrovoch prišla s dokonalou postavou, kým vlasy si nechala zapliesť do výrazných trendy copíkov. Exotická brunetka však po odchode z vily výrazne zmenila imidž a nielen televíznemu partnerovi Jánovi, ale aj zapletancom dala zbohom.

Koncom uplynulého týždňa sa zúčastnila nakrúcania relácie Teleráno, kde ju však mali problém spoznať aj naskalnejší fanúšikovia. Aicha totiž vymenila úsporné plavky za výrazné červené sako, kým korunu krásy ukázala v celej svojej dokonalosti. V štúdiu sa totiž predviedla s dychberúcou čiernou vlnitou hrivou, ktorou prekvapila mnohých fanúšikov. A že jej mimoriadne pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: Markíza.sk, IG/telerano, viktorianiang, mishalaofficial, voyo.sk