Jason Momoa, ktorý sa zapísal do sŕdc žien po celom svete ako neohroziteľný Aquaman v kinohite roku 2018, zmenil výzor! Dlhá brada dotvárala jeho imidž celé roky, no teraz sa s ňou rozhodol rozlúčiť a fanúšikom sa predstavil ako celkom nový človek!

„Je to vôbec on?!“ pýtajú sa fanúšikovia statného Hawaiičana po celom svete. Jason Momoa (39), sympatický otec troch detí, totiž prešiel nečakanou premenou, keď si oholil svoju roky pestovanú bradu. Takmer dva metre vysoký kráľ oceánskeho trojzubca síce v roku 2012 uviedol, že je to zrejme poslednýkrát, čo sa oholil, no opak sa stal pravdou.

Herec totiž vzal do rúk holiaci strojček a priamo pred kamerami sa premenil na nového chlapa. „Zbohom Drogo. Zbohom Arthur Curry,“ povedal. Momoa sa rozhodol pre brutálnu premenu, aby upozornil na recykláciu a záchranu planéty, ktorú zabíjajú plasty. „Aquaman sa snaží robiť to najlepšie, čo môže – pre moje deti, pre vaše deti, pre svet,“ povedal. „Vyčistite oceány, vyčistite krajinu. Milujem vás,“ dodal krásavec. Spoznali by ste ho aj bez brady?

Jason Momoa kedysi…

… a dnes

Jason a celá jeho premena!

Zdroj: YouTube, giphy.com, Instagram/prideofgypsies