Krásna tenistka Dominika Navara Cibulková je súčasťou verejného života od svojho teenagerského veku, pričom počas celej kariéry pre ňu boli charakteristické dlhé blond vlasy. 30-ročná športovkyňa všaklen pred okamihom vytrela zrak všetkým svojim fanúšikom, keď na sociálnej sieti zverejnila novú snímku!

Brutálna premena! Inak sa ani nedá opísať “nová” Dominika Navara Cibulková, ktorá dala navždy zbohom svojim charakteristickým dlhým blond vlasom. Krásna tenistka, ktorá by sa okrem športu zaiste uživila aj ako modelka, zrejme potrebovala výrazný reštart a po rokoch si sadla do kresla kaderníka, pričom z nej spravil novú ženu.

Sympatická športovkyňa, ktorá nie je len úspešnou tenistkou, ale aj módnou ikonou, si totiž nechala ostrihať svoju korunu krásy. S letom sa Dominike zrejme zažiadalo aj výraznej zmeny, pričom fanúšikov odrovnala šik účesom po plecia. “Život je zmena, správne?” pýta sa blondínka na Instagrame. Okrem množstva fanúšikov vyjadrili svoj obdiv k premene krásky aj herečka Zuzana Šebová, modelka Michaela Kocianová či speváčka Dara Rolins. Domča, toto ti vyšlo!

Zdroj: Instagram/DomiCibulkova