Emma Drobná, víťazka štvrtej série šou Česko Slovensko hľadá SuperStar, sa od svojho pôsobenia v súťaži zmenila na nepoznanie. Skromný výraz v tvári z roku 2015 vymenila za sebavedomú pózu plnú unikátu hodného svetovej celebrity. Svojský štýl kričí z Emmy na každej uverejnenej fotografii, avšak pri svojom speváckom zrode tomu bolo úplne inak.

Emma Drobná sa počas zaťažkávajúcej situácie koronavírusu pravidelne prihovára fanúšikom na sociálnej sieti. Kým sa mnohé celebritné dámy často hlásia k rôznym kozmetickým či plasticko-chirurgickým klinikám, krásna partnerka športovca Filipa Šeba využila jemnú “skrášľovaciu” službu počas víkendu po prvýkrát.

Omladenie chemickým pílingom, hĺbkové čistenie ultrazvukom či mezoterapia ju však na nepoznanie nezmenia a mladá speváčka si zatiaľ úspešne drží svoj prirodzene svieži a mladícky “look”. Momentálne vyzerá úplne inak ako v časoch, kedy jej diváci posielali SMS hlasy, ktoré jej v roku 2015 pomohli vyhrať SuperStar. Štýl obliekania aj extrémna zmena účesu dotvárajú sebavedomému Emminmu výrazu spomedzi ostatných slovenských celebrít jedinečnosť a originalitu.

Čo si myslíte o Emminej zmene imidžu vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/ emmadrobna | Foto: FB/ Emma Drobna – official, IG/ emmadrobna, mariannatomanova, YT