Kapela Desmod je na slovenskej hudobnej scéne neuveriteľných 23 rokov, pričom jej frontman sa uchytil aj na televíznych obrazovkách. Kuly (48) sa okrem pravidelného hosťovania v Chart Show objavoval predovšetkým ako porotca v relácii Tvoja tvár znie povedome, no tá jeho sa zmenila na nepoznanie!

Mária „Kuly“ Kollár je jedným z najúspešnejších slovenských spevákov, pričom roky figuruje ako frontman kapely Desmod. Počas pôsobenia na domácej hudobnej scéne prešiel viacerými premenami, no tou najvýraznejšou bolo doposiaľ výrazné schudnutie. To teraz hudobník odložil na druhú koľaj a fanúšikov prekvapil novým chrupom.

Ako však prezradil pre denník Nový Čas, za výraznou premenou stojí množstvo bolesti, liekov a trpezlivosti. Priznal totiž, že úprava jeho zubov je beh na dlhú trať, pričom momentálne nosí len tzv. provizóriá. Nakoľko má desmoďák pred sebou ešte dlhú liečbu, v týchto mesiacoch mu život sužujú aj problémy s rečou.

„Nechcem preto ani na to upozorňovať, alebo sa chváliť, pretože toto nie je ten finálny chrup. Ak sa dá, vyhýbam sa rozhovorom, pretože stále riešime sklon zubov a teraz moja artikulácia nie je zrovna ideálna. Spievanie si dokážem ustrážiť, no hovorené slovo môže niekomu pripomínať človeka pod vplyvom alkoholu,“ uviedol spevák pre denník.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kedysi…

… Dnes

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/kuly.kollar.mario, desmod