Simona Butinová sa na Slovensku preslávila účinkovaním v kontroverznej zoznamke Take Me Out, kde si získala pozornosť aj vďaka obrovským perám či poprsiu. Dnes, keď je mamičkou malého Maxa, sa z nej však stala celkom iná žena.

Zoznamka Take Me Out si v roku 2017 získala množstvo priaznivcov aj odporcov. Známe televízne tváre aj celkom nové dievčatá sa postavili za pultíky televízie Joj, aby sa mohli dostať na rande s chlapom svojich snov. Jednou z nich bola aj Simona Butinová, ktorú si mnohí zapamätali vďaka výrazným perám či dekoltu.

Po skončení šou sa ale v jej súkromnom živote nič nezmenilo a ona ostala po boku svojho milovaného, s ktorým dnes vychovávajú synčeka Maxa. Pred časom priznala, že obrie pery, ktoré kritizovali aj mnohí diváci, boli výsledkom spackanej operácie istej doktorky, po ktorej ostala doslova zohavená.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Po narodení bábätka si tmavovláska definitívne uvedomila, že sa chce vrátiť k svojmu prirodzenému zovňajšku a za pomoci novej lekárky si podľa portálu Pre Ženy nechala vybrať výplň pier či urobiť drobné úpravy tváre. O tom, že tentokrát to dopadlo viac ako na výbornú, sa môžete presvedčiť na vlastné oči. Zo Simony je celkom nová žena!

Simona KEDYSI

Simona DNES

Zdroj: prezenu.joj.sk │ Foto: Instagram/simona.butinova, TV JOJ