Je tomu len zopár týždňov, čo sa z moderátorky Jasminy Alagič (29) stala hrdá mamička syna Sanela. Manželka rapera Rytmusa sa krátko pred pôrodom odhodlala na radikálnu zmenu imidžu, keď si po dlhšom období nechala odstrániť nadpojené vlasy.

Pre každú ženu je mimoriadne dôležitá jej koruna krásy, ktorá dotvára celkové vyžarovanie osobnosti. Aj keď mnohým dámam pristane krátky zostrih, muži majú predsa len slabosť predovšetkým pre dlhovlásky. Kým niektoré majú to šťastie, že im matka príroda nadelila husté a pevné kadere, iné si musia vystačiť s výdobytkami moderného sveta.

Aj moderátorka Jasmina Alagič si nechala pár týždňov pred pôrodom odstrániť nadpojené vlasy, ktoré však pôsobili mimoriadne prirodzene. Čerstvej mamičke na materskej dovolenke sa ale koncom leta zažiadalo zmeny, a tak sa stretla so svojim priateľom a kaderníkom Jánom Molnárom. Ten vyčaroval z inak krásnej ženy hotovú Femme Fatale, ktorú teraz fanúšikovia prirovnávajú k Jennifer Lopez. Našlo sa však aj množstvo takých, ktorým sa Jasmina páčila viac s krátkymi vlasmi. A čo vy? Dlhé alebo krátke?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina s novým lookom

Foto: Instagram/janmolnarofficial, Jasmina_Alagic, YouTube