Na indonézskom ostrove Bali, ktorý patrí k obľúbený dovolenkovým destináciám Slovákov aj celebrít, došlo k obrovskej tragédií. Len 29-ročnú Slovenku Adrianu S. niekto brutálne zavraždil. Jej telo našli ležať v dome v kaluži krvi. 

29-ročná Slovenka mala bývať v dome, ktorý si prenajímala v meste Denpasar. Nehnuteľnosť obývala spoločne so svojím indonézskym priateľom a podľa susedov bola skôr uzavretá. O to väčší šok nastal, keď ju pred niekoľkými hodinami našli mŕtvu.

Adrianu objavil približne o deviatej ráno miestneho času jej kolega, ktorý okamžite zalarmoval políciu. Žena ležala v kuchyni v kaluži krvi s niekoľkými bodnými ranami na krku. Polícia aktuálne podľa informácií indonézskeho webu Compas prípad vyšetruje a vypočúva viacerých svedkov.

Predbežne zadržala podozrivého muža z Indonézie, ktorý sa mal s Adrianou poznať a v minulosti aj pohádať. Motív činu však nateraz stále nie je známy. Presné okolnosti, príčina ako aj ďalšie podrobnosti sú v štádiu vyšetrovania. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: compas.com │ Foto: YT/Radar Bali, FB/Adriana S.