V Bratislave na Bieloruskej ulici došlo 9. februára k brutálnej vražde 47-ročného muža. Páchateľkou, ktorú polícia na mieste zadržala, má byť 52-ročná žena. Podľa najnovších zistení o detailoch zločinu mala vrahyňa po vykonaní skutku urobiť túto vec!

Vo štvrtok došlo v hlavnom meste Slovenska k ďalšej vražde. Na Bieloruskej ulici v Bratislave zabila 52-ročná žena svojho 47-ročného muža. Jeho telo našla polícia v byte na treťom poschodí, pričom ženu na mieste zadržala a predviedla na stanicu. Televízia JOJ však zistila znepokojivé detaily smutného incidentu.

Vražde mali predchádzať nezhody a konflikty partnerov. Susedia mali v inkriminovaný večer počuť ženin krik a zvady na viacerých poschodiach. Podľa ich slov mala zrejme psychické a zdravotné problémy.

Páchateľka však po vražde vykonala niečo nečakané. Mužovo telo totiž umyla a oholila, pričom ho opäť bodla nožom, aby si bola jeho smrťou istá. Následne ho znova umyla a uložila do postele. Polícia po príchode na miesto činu odkryla paplón a objavila obeť s nožom zapichnutým v nohe. V prípade, že jej bude preukázaná vina, skončí za mrežami s trestom odňtia slobody na 20 rokov až doživotie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ