Otrasný prípad zverejnila iba pred pár minútami Polícia Slovenskej republiky. 30-ročný muž z okresu Breznu zbil 4-ročného chlapčeka tak, že ten aktuálne bojuje v nemocnici o život.

Pred niekoľkými minútami pobúril otrasný prípad, ktorý zverejnila Polícia SR na sociálnej sieti, celé Slovensko. 30-ročný muž z okresu Brezno fyzicky napadol 4-ročného chlapčeka tak, že je v ohrození života: „Vyšetrovateľ obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví 30-ročného muža z okresu Brezno. Začiatkom minulého týždňa došlo k fyzickému napadnutiu len 4-ročného chlapčeka. Bitkou a kopancami obvinený muž dieťaťu spôsobil veľmi vážne zranenia po celom tele. Chlapčeka po prevezení do nemocnice ihneď operovali a stále je v ohrození života,“ píše polícia.

Mužovi teraz hrozí za ohavný čin väzenie: „Vyšetrovateľ obvineného muža umiestnil do policajnej cely a spracoval podnet na návrh na jeho vzatie do väzby. Sudca okresného súdu už rozhodol o jeho väzobnom stíhaní. Prípad je v štádiu vyšetrovania a keďže ide o veľmi citlivý prípad, podrobnejšie informácie zverejníme, až keď to dovolí procesná situácia,“ dodala. Prípad je o to smutnejší, že muž má byť chlapčekov otec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Polícia SR – Banskobystrický kraj