V utorok vo večerných hodinách došlo na čerpacej stanici OMV v Nitre k brutálnej udalosti. Len 26-ročná žena začala okolo čerpadla striekať benzín a následne miesto zapálila.

Na čerpacej stanici OMV v Nitre na Bratislavskej ulici bolo v utorok večer poriadne rušno. Mladá, len 26-ročná žena začala z nezistených príčin striekať z čerpadla benzín po zemi. Urobila tak na viacerých miestach s použitým objemom asi 30 L a následne ich podpálila.

Šialená žena liala na pumpe benzín a zapálila ho. Všetky záchranné zložky boli včera vo večerných hodinách vyslané k požiaru na benzínovom čerpadle na Bratislavskej ulici v Nitre. Na miesto okamžite prišli viaceré hliadky polície a hasiči,“ píše na svojom profile polícia.

Krátko po svojom čine z miesta utiekla, čo zachytáva aj brutálne video. Aktuálne sa podpaľačka nachádza v rukách polície a hrozí jej trest odňatia slobody na 1 až 5 rokov. „Bezprostredne po čine ju zadržali policajti nitrianskej pohotovostnej motorizovanej jednotky. 26-ročná žena tak putovala na policajné oddelenie, kde sú s ňou vykonávané procesné úkony. Vyšetrovateľ už začal trestné stíhanie vo veci pre trestný čin poškodzovania a ohrozovania prevádzky všeobecne prospešného zariadenia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Polícia Slovenskej republiky, YouTube/Nitra Info