Brutálne vyznanie lásky: Úžasná skladba pre Dominiku Kavaschovú!

Dátum:

Jedna z najobľúbenejších umelkýň súčanosti má svoj vlastný hit! Dominike Kavaschovej, hviezde seriálu Oteckovia, ho zložil už pred desiatimi rokmi, kedy boli ešte len spolužiakmi, jej aktuálny partner, hudobník a herec Daniel Fischer. A že je to teda poriadna bomba!

Po Zuzane Norisovej, ktorej zložil pred sedemnástimi rokmi zamilovanú skladbu David Kraus, sa svojho vyznania lásky dočkala aj ďalšia slovenská herečka. Dominike Kavaschovej ju totiž napísal ešte počas vysokoškolského štúdia jej priateľ Daniel Fischer, s ktorým tvorí pár približne rok. Sympatický umelec je spevákom hudobnej skupiny Orchester Jeana Valjeana, pričom práve z ich prvého albumu pochádza aj singel Donďa.

„DONĎU som napísal, ešte počas štúdia na VŠMU pre moju vtedajšiu spolužiačku a kamarátku Dominiku Kavaschovú, nič netušiaci o nevyspytateľnosti osudu. Nikdy by mi nenapadlo, že po toľkých rokoch budeme nakoniec spolu,“ napísa k skladbe autor a spevák Daniel. Nadšením napokon nešetrila ani Dominika, ktorá sa stala aj hviezdou videoklipu: „Zložil veľa osudových piesní pre ženy, ktoré kedysi miloval a jednu pre kamarátku, z ktorej sa nakoniec jeho osudová žena skutočne stala,“ napísala nadšená Sisa z Oteckov. Toto jednoducho musíte vidieť!

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...