Kým v roku 2007 spoznalo Slovensko 15-ročnú speváčku Dominiku Mirgovú ako mladú pokornú teenagerku so snom vyhrať Superstar, rokmi sa zmenila na zrelú ženu, ktorá denno-denne pracuje na svojej kariére. S progresom 28-ročnej rodáčky z Trnavy však nie sú stotožnení všetci jej fanúšikovia, ktorí ostali z poslednej skladby Milly doslova znechutení.

Dominika Mirgová sa pohybuje na domácej hudobnej scéne už 13 rokov, pričom v poslednom období absolútne zmenila svoje vystupovanie i štýl. Kým v počiatkoch kariéry spolupracovala s Mirom Jarošom a každá skladba sa stala veľkým hitom, postupom času sa ich cesty rozišli a speváčka začala tvoriť hudbu podľa seba. Snáď k najvýraznejším skladbám Dominiky patria singel Je koniec, Šťastné a veselé či Talizman z roku 2015, ktorý venovala synčekovi Peťkovi.

Od čias, kedy vznikli tieto pesničky však pretieklo už veľa vody a mladá speváčka sa rozhodla ísť ďalej v celkom inom štýle. Po novinkách Bráško a PLD zverejnila iba pred pár hodinami ďalší nový videoklip k skladbe Milly, pričom si od fanúšikov zlízla priam nečakanú vlnu kritiky. Kým Slováci boli doposiaľ zvyknutí na ľudskú a pokornú Dominiku, v komentároch ju najnovšie označujú celkom inými prívlastkami. A to aj napriek tomu, že im len nedávno sebavedomo oznámila, že ona si bude robiť to, čo chce!

Fanúšikom sa „nová“ Dominika nepáči

„Živý dôkaz toho, ako sa z milého a pokorného dievčaťa stane preafektovaná žena, ktorá sa vie už iba opičiť. Tak som ju mala rada, ale toto je katastrofa a neverím, že niekto s citom pre hudbu a sluchom toto pochváli a myslí to vážne,“ smutne konštatuje istá Mon, ku ktorej sa pridáva aj Lucia: „Celé zle, že zúfalé ženy robia zúfalé veci, u Teba platí dvojnásobne. Ak si chcela pokoriť dno, tak v poriadku, už sa stalo. Nová Dominika už nešokuje…“

Kým niektorí z komentujúcich prirovnávali speváčku k Twiinskam či úbohej snahe podobať sa na Jennifer Lopez či umelcom z Ameriky, o čosi drsnejší komentár jej zanechala Denisa. „Čím ďalej, tým viac sa ukazuje, že si v Superstar prišla o pubertu a teraz si to vynahrádzaš. “Ja si budem robiť, čo chcem!” Však to je vyjadrenie decka! Rob si, čo chceš, aj tak to okrem detí nikoho iného nezaujíma a dospelých aspoň pobavíš. Pokračuj v tom, čo si rozbehla, ja sa rada zasmejem, Ty JLo. Doprajeme Ti aj viac ako milión €, aby si už takéto s*ačky nemusela dávať von,“ odkazuje pobavene.

Celú kritiku však zaklincoval fanúšik bez mena, ktorý Dominiku vystríhal pred stratou poslucháčov. „Doteraz sa mi každá tvoja pesnička páčila, ale toto už nie. Klip lepší ako pesnička. Nevyužitý potenciál. Viem, že tebe sa to páči, ale stratíš fanúšikov,“ napísal pod videoklip z dielne Michala Nemtudu, ktorý si, naopak, získal pozitívnu odozvu.

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Názory fanúšikov

Zdroj: YouTube | Foto: IG/dominikamirgovaofficial