Polícia riešila pred pár hodinami brutálny prípad, ku ktorému došlo v rodinnom dome v Poprade. 48-ročný muž nahovoril mladú ženu na prácu v Čechách, no keď prišla prespať do popradského domu k jeho rodičom, začalo sa peklo, väznenie aj znásilnenie!

Ako informuje na sociálnej sieti prešovská polícia, v Poprade došlo k brutálnemu prípadu. Mladá žena sa zoznámila so 48-ročným mužom, s ktorým sa neskôr dohodli na tom, že si spoločne nájdu prácu v Českej republike. Pred cestou mala žena prísť prespať do domu jeho rodičov v Poprade.

V tom okamihu však začalo peklo, keď jej rodičia neumožnili dom opustiť,ani sa pohybovať mimo neho. Muž, ktorý mal mať pri sebe strelnú zbraň, sa jej zároveň vyhrážal, že ak odíde, ublíži nielen jej, ale aj jej deťom. Zároveň ju mal niekoľkokrát znásilniť. Žene sa nakoniec podarilo poslať mobilom správu svojmu známemu do Čiech, ktorý privolal políciu.

Rodičia muža policajtom uviedli, že poškodená sa v dome nenachádza. Policajti však z okna domu spozorovali svetelný signál S.O.S. a na ich naliehanie poškodená vyšla z domu, kde policajtom uviedla, že je v poriadku, avšak rukou im ukázala signál týranej ženy,“ píše polícia, ktorá ženu odviedla pod zámienkou vyšetrovania inej trestnej činnosti. Následne bol zadržaný 48-ročný muž, ktorý je obvinený zo zločinu pozbavenia osobnej slobody v súbehu so zločinom znásilnenia a zo zločinu vydierania. Zadržali taktiež jeho 74-ročného otca a 71-ročnú matku, ktorí sú obvinení zo zločinu pozbavenia osobnej slobody formou spolupáchateľstva. V Poprade vyvolal rozruch aj utorkový Mikuláš, ktorý začal do mikrofónu kričať na rómske deti.

Člen rodiny obvinených sa pre Nový Čas rozhodol prehovoriť o svojom pohľade na incident, po ktorom skončil jeho príbuzný vo väzbe. „Je veľmi smutné, že všetci už vynášajú súdy a majú v tom jasno a pokiaľ ja viem, polícia to len začala vyšetrovať,“ tvrdí. Mladá obeť mala podľa neho taktiež problémy a muž s rodinou jej mal údajne finančne pomáhať. „Ja verím, že to polícia spravodlivo a zodpovedne vyšetrí a až potom súd vynesie rozsudok,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj│ Foto: FB/Polícia SR – Prešovský kraj, JOJ24, cas.sk