Brutálny TRAPAS Boris Kollára: Okamžite ho uzemnil Richard Sulík!

Dátum:

Opozícia dlhé mesiace tvrdí, že v koalícií panuje chaos a neustále hádky. Žiaľ, najnovší nápad Boris Kollára iba potvrdzuje, že medzi ministerstvami je čoraz väčší zmätok. Narazil však na Richarda Sulíka, ktorý ho hneď vyviedol z omylu.

Udalosti spojené so zadržaním vyšetrovateľov NAKA boli poslednou kvapkou, ktorá vyvolala na politickej pôde hotové zemetrasenie. Aj z tohto dôvodu bola vytvorená odborná pracovná skupina, ktorá má prinavrátiť dôveru v súdnictvo a políciu, pričom sa má zaoberať kontroverznými kauzami.

Boris Kollár bol medzi prvými politikmi, ktorí kritizovali vznik tejto skupiny. Podľa jeho slov nebude podporovať vytvorenie tzv. druhej mafie, a taktiež vyhlásil, že strana Sme rodina sa nebude zúčastňovať na stretnutiach tejto pracovnej skupiny.

O to viac prekvapil, keď pred pár dňami oznámil, že s ministrom práce Milanom Krajniakom plánuje zriadiť pracovnú skupinu, ktorá bude riešiť zvyšovanie cien energií a potravín, a dokonca dôsledky pre občanov. ,,Máme tu veľa ľudí, ktorí sú už dnes v energetickej chudobe, a ľudí, ktorí si ledva kupujú základné potraviny,“ povedal nahnevane na tlačovej konferencií.

Správa o novej pracovnej skupine prekvapila a zrejme aj pobavila Richarda Sulíka, keďže projekt takéhoto typu už dávno existuje. „Pracovná skupina na riešenie cien energií je zriadená a jej súčasťou je okrem ministerstva financií, nezávislého ÚRSO aj predseda vlády Eduard Heger. Spoločne sa zaoberáme zmiernením dosahu rastu cien energií v celej Európe. Pán Kollár je srdečne pozvaný, najbližšie zasadáme v pondelok,“ odkázal minister hospodárstva svojmu koaličnému partnerovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Sme rodina  |  Foto: YT/HNtelevízia, SME, FB/Úrad vlády SR

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...